خريد و فروش لوستر
لوگو سرویس وبلاگدهی بلاگ 88
دلايل متفاوت بودن قيمت لوستر


 

امروزه لوستر به يكي از وسايل مهم تزئيني در هر خانه اي تبديل شده است و هر خانواده اي سعي ميكند با هزينه مردن بر روي خريد لوستر بتواند جلوه ي بهتري به خانه ي خود بدهد.قيمت لوستر به دليل لوكس بودن اين محصول به موارد زيادي بستگي دارد كه مواردي از آن در زير آمده است:

جنس بدنه ي اصلي لوستر

نوع و جنس آويز هاي به كار رفته در لوستر

تعداد شاخه ي لوستر

البته موارد زيادي هستند كه بر روي فروش لوستر تاثير ميگذارند ولي مهم ترين آنها مواردي بود كه در بالا به آنها اشاره شد.

... ادامه مطلب


بازدید: | ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ | نظرات
خريد مطمئن لوستر


 

اگر قصد خريد لوستر داريد...اگر قصد داريد لوستري مناسب براي فضاي مورد نظرتان در خانه تهيه كنيد، ابتدا پيش از هر كار نكات زير را مورد توجه قرار دهيد...

 

وسعت فضا: از آنجايي كه هر فضايي ميزان مشخصي از نور را نياز دارد، آويختن لوستر با شاخه هاي متعدد و در نتيجه لامپ هاي زيادتر از آن مقدار مورد نياز نه تنها غيرضروري بلكه مازاد است بنابراين مجبور خواهيد بود لامپ برخي از شاخه ها را خاموش كنيد.

مساحت سقف: در يك معماري معمولي وسعت سقف و كف يك فضا يكسان است ولي از آنجايي كه اين روزها كاربرد سقف هاي كاذب در حاشيه سقف اصلي بسيار رايج شده است، در واقع مقداري از مساحت اصلي كاسته شده و در نتيجه هنگام خريد لوستر مي بايست همان ميزان باقي مانده را بعنوان اندازه موجود ملاك قرار دهيد.

 نورپردازي ثانويه: اغلب فضاها علاوه بر لوستر داراي منابع نورزاي ديگري همچون آباژور، چراغ هاي ديواركوب و در معماري امروزي هالوژن هاي واقع در سقف هاي كاذب يا اصلي هستند كه آنها نيز نقش نورپردازي محيط را برعهده دارند لذا در چنين شرايطي پيش از هرگونه اقدام جهت انتخاب لوستر و احيانا ديواركوب هاي آن بقيه منابع نورزاي موجود و يا حتي امكان كاربرد منابع نورزاي ديگر را در نظر بگيريد. لازم به ذكر است هرچه در فضا از منابع نورزاي متعددي استفاده شود، هم زيباتر خواهد بود و هم كاربردهاي گوناگوني را مي توان از آن فضا دريافت كرد به شرط آنكه انتخابي مناسب و صحيح انجام پذيرد.

ارتفاع سقف: ارتفاع سقف يكي از تعيين كننده ترين عوامل در انتخاب لوستر است. هنگامي كه سقف محيط مورد نظر شما از حد معمول (۲/۸۵ الي ۳ متر) خيلي كوتاه تر باشد (حدود ۲/۵۰) شما نمي توانيد از لوسترهاي آويز به خصوص از نوع آويز كريستال دار استفاده كنيد زيرا امكان برخورد سر افراد با آن به هنگام رفت و آمد وجود مگر آنكه محل آويختن لوستر به گونه اي باشد كه يا در بالاي ميز پذيرايي و يا ناهارخوري قرار گيرد ولي بطور كلي در شرايط عادي براي سقف هاي كوتاه بهترين انتخاب لوسترهاي به اصطلاح سقفي است.

ابعاد لوستر: علاوه بر موضوع نورپردازي، تعداد شاخه ها و ميزان وات لامپ هاي مورد استفاده در لوستر، حفظ تناسب ابعاد آن با فضا نيز از جمله ضروريات است بنابراين براي فضاي كم وسعت، لوستري انتخاب نكنيد كه اگر چه كم شاخه است ولي از ابعاد بزرگي برخوردار باشد زيرا فضايي نازيبا را ايجاد مي كند.

 

جهت خريد لوستر و يا اطلاع از آخرين قيمت لوستر و نمايندگي فروش لوستر ميتوانيد به سايت http://irluster.ir مراجعه نماييد

... ادامه مطلب


بازدید: | ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ | نظرات